reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення
  • Головна
  • Новини
  • Купівля і доставка б/у авто з Канади до України – вигода на всі 100%

Купівля і доставка б/у авто з Канади до України – вигода на всі 100%

24 серпня 2015, 12:47

Через кризу в Україні, купівля нових авто для більшості українців стала просто мрією, а з врахуванням законодавчих нововведень в частині збільшення податків на нові автомобілі та на фоні росту курсу долара до гривні, ця мрія стала просто нездійсненною. 

Так, факти говорять самі за себе: обсяги продаж нових легкових авто у 2015 році скоротились порівняно з результатом 2014 року в 4,6 рази. При цьому, частка продажу вживаних авто зросла  пропорційно в 4,5 рази – до 41%, з них – легкові авто – 10% вживаних, комерційні авто і буси -86% ринку – це вживані, автобуси – 51% ринку. У липні 2015 року в Україні було зареєстровано 3057 одиниць вживаних авто, або 34% від загального обсягу ринку, що на 50% більше, ніж на початок року. Продажі в секторі вживаних легкових авто в липні 2015 року до липня 2014 року виросли в  3 рази

Найпопулярнішими брендами серед імпортних автомоблів  у липні 2015 року були: Toyota, Renault, Ford, Mazda, Hyunday, Nissan, KIA.

Корпорація Міст вже понад 25 років займається доставкою автомобілів  з Канади і Америки, маючи в цьому достатній досвід як безпечного перевезення, так і митного оформлення, переправлення авто в морських контейнерах з відповідним страхуванням та документальним супроводом. 

Зараз, як ніколи, вигідно придбати б/у авто та доставити його в Україну.

По-перше, з 1 липня 2015 року Мінфін України ввів додатковий податок на нові легкові авто і авто до 5 років з об’ємом двигуна понад 3 тис.куб.см.  (у попередньому проекті був розмір двигуна від 2,5 тис.куб.см). Ставка податку – 25000 грн. , яка має сплачуватись протягом наступних 5-ти років, доки автомобіль не стане старшим 5-ти років. Транспортний податок сплачується як фізичними особами (протягом 60 днів від дня вручення повідомлення, тобто одним платежем), так і юридичними особами - авансовими внесками щоквартально.

По-друге, з 1 січня 2015 року зріс акцизний збір на легкові автомобілі залежно від об’єму двигуна і терміну експлуатації, а також на переобладнані легкові авто, які були ввезені як комерційні., тобто без сплати. Тому сам час від них позбутись.

По-третє, позитивно - Уряд України скасував збір за “першу реєстрацію” автомобіля, тобто дав “зелене світло” для тих, хто купує авто вперше.

По-четверте, Україна звільнила від ввізного мита гібридні легкові авто з двигуном внутрішнього згорання об’ємом від 1 до 2,2 л, обладнаних гібридним силовим агрегатом (електродвигун з приводом на колеса авто).

Однак,  на ринку України можна знайти лише нові гібридні авто, та й вони надто дорогі для пересічного українця – в 4-5 разів дорожчі від бензинових. 

Проте їх вдосталь можна знайти на ринку вживаних авто Америки і Канади, при цьому ціна 5-річного гібрида буде на рівні або й нижче вартості вживаного бензинового авто, придбаного  в Україні. Так, ціни коливаються від 5-7 тис. доларів за седан і 8-10 тис. дол. за позашляховик.

Враховуючи ціни на бензин в Україні ( 1-1,1 дол. США), які вже доросли до цін Америки, Європи і Близького Сходу, вигода на перспективу від купівлі гібридного авто  очевидна. Тим більше, що 5-річне імпортне авто прослужить Вам ще наступних 5-ть років, як мінімум, і не потрібно сплачувати додаткового мита “на розкіш” для нового авто. Також автомобілі вітчизняного виробництва (ЗАЗ чи ЗАЗ Деу) , придбані за ті ж гроші, що  й вживані американські чи канадійські, прослужать Вам не більше 5-ти років, однак їх товарний вигляд після 5-ти років експлуатації по українських дорогах буде гіршим, ніж 10-річного авто з –за океану. В цьому переконані всі експерти автомобільного ринку, тому й продати імпортне авто буде вигідніше і простіше навіть вже в солідному “віці”. Окрім того, Україна займає друге місце в світі по “старості” автомобілів після Куби. Середній вік авто в Україні – 21,5 роки. На цьому фоні автомобілі віком 5-10 років ще “молодь”.   

Підібрати авто в Америці чи Канаді дуже легко – є безліч спеціалізованих салонів, що мають свої інтернет-сторінки, а також є інтернет-аукціони автомобілів, де можна купити хороше авто за цілком скромний бюджет, добре поторгувавшись. Також варто відзначити, що авто в салоні проходять передпродажну підготовку та техогляд (включно з дрібним ремонтом), тому ви купуєте вже готове до використання авто з експертизою салону. Якщо купувати на аукціоні, звісно можна натрапити на дуже хороші моделі, інші потребуватимуть косметичних втручань. Варто також відзначити, що авто в Америці та Канаді страхуються і всі ДТП фіксуються в страховому звіті, а також подальші ремонти. Таким чином, купуючи авто, ви знаєте всю його історію та можете оцінити його технічні параметри перед покупкою, в той час як купуючи на українському автобазарі – це лотерея, бо інколи навіть досвідчені фахивці не можуть відразу розгледіти всіх дефектів чи минулих ДТП, які пережив автомобіль. Щодо американського ринку авто, то деякі продавці готові доставити навіть машину безкоштовно в межах Америки чи Канади, інші – за 100-200 дол.

Фахівці Корпорації Міст допоможуть вам з рекомендаціями у виборі продавця з відмінною репутацією, способами оплати, а також нададуть всі необхідні консультації щодо проведення операції купівлі і залагодження формальностей - документального оформлення авто для відправки. Перед відправкою важливо перевірити відсутність обтяжень на авто (як то кредити, лізинг, інші позики чи застава).

Доставка здійснюється Корпрацією Міст у спеціалізованих контейнерах з відповідним страхуванням в розмірі 2% від вартості. В одному контейнері можна переслати до 3-х легкових автомобілів. В Україні фахівці Міст допоможуть вам розмитнити авто.

Таким чином, придбаваючи вживане гібридне авто в Америці чи Канаді, Ви гарантовано отримаєте якісний товар, без прихованих вад та у відмінному стані. Ви отримаєте те, чого не можна купити на ринку України (на ринку Ураїни відстуні вживані гібриди), Ви будете звільнені від мита, що діє на бензинові авто, Ви суттєво зекономите свій бюджет і будете практично незалежні від росту цін на паливо, Ви будете власником престижного авто, про яке мріяли, і зрештою - Ви долучитесь до збереження природи.

Нехай мрії збуваються – Корпорація Міст доставить Ваше авто в Україну найбільш зручним спсобом і за помірну ціну з гарантією.

Звертайтесь до Головного офісу Корпрації Міст в Торонто за телефонами: 1-800-361-7345; 416-236-2032 або пишіть на мейл: Info@meest.net
Теми:  Україні, Купівля, доставка, б/у, Канади, вживаних, легкових, доставкою, Корпорація, Міст, акцизний збір, Америки, Європи, Торонто, вживані гібриди, бензинові авто, росту цін, Продажі, імпортних автомоблів, нових авто, імпортних автомоблів, Toyota, Renault, Ford, Mazda, Hyunday, Nissan, KIA, Корпорація Міст, доставка авто в Україну