reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення
  • Головна
  • Новини
  • Як купити і доставити б\у автомобілі з Америки та Канади

Як купити і доставити б\у автомобілі з Америки та Канади

28 вересня 2015, 10:48

Так як в Америці та Канаді система продаж побудована в більшості на кредитах та лізингу, тут купують дуже багато та дуже часто. Купивши нову машину, середньостатистичний  американець їздить на ній максимум 4 роки. За цей період машина постійно страхується та обслуговується на сервісах  офіційних дилерів - тому що в країні працює система технічного обслуговування. Тому будьте певні, що купивши автомобіль з Америки чи Канади, технічний стан автомобіля буде на висоті. В більшості автомобілі в США та Канаді продають тому, що закінчився гарантійний термін, а не поламалась ходова, повірте ламатись їй нічого, так як дороги в Америці на вищому рівні.

Ціни на автомобілі досить конкурентні з нашими, навіть врахувавши доставку та розмитнення.

Купивши б\у автомобіль з Канади чи США, Ви автоматично купите на 30%-40% дешевше, ніж аналог б\у автомобіля у нас в Україні. Крім офіційних дилерів, можна ще скористатись досить популярними аукціонами. На аукціоні Ви можете придбати досить хороший автомобіль за низькою ціною. Торги на аукціони ідуть один день. За цей час продаються тисячі автомобілів, так як американські та канадські аукціони популярні в цілому світі, то вибір тут величесзний. Початкова стартова ціна досить низька, і якщо автомобілем не зацікавились інші покупці, то можна придбати його досить дешево.

Найвідоміші з них це :

Manheim (ExportTrader.com) – один з найпопулярніших аукціонів , найбільший вибір б\у автомобілів. Бензинові, дизельні, електромобілі та гібриди.

EBAY MOTORS – тут Ви знайдете також великий асортимент автомобілів на любий смак. Крім потриманих, є і нові автомобілі.

CARS.COM – також один з найбільших аукціонів потриманих та нових автомобілів.

Порівняти ціни в США/Канаді з цінами в Україні дуже легко. Заходимо, до прикладу, на eBay і шукаємо популярну модель – 6-річний Subaru тут коштує $10000. 

Його аналог в Україні – у 2 рази дорожчий !!!

Моделі елітних спорткарів взагалі починають різнитись вже на десятки тисяч доларів США, таким чином що різниця переплати вища від вартості самого авто.  

Аналог в Україні:

Аналогічна ситуація з авто економ-класу, які незважаючи на свої мініатюрні розміри, на українському ринку коштують як седани бізнес-класу: 

В Америці: 

В Україні: 

Можемо запевнити, що ринок автомобілів в Америці відрізняється від нашого досить хорошою організацією. Всі угоди завжди гарантуються. Якщо Ви захочете перевірити дані вибраного автомобіля, то Ви знайдете їх в спеціальній базі даних CARFAX . 

З перевезенням автомобіля (ів) Вам допоможе Корпрація Міст - в Канаді  та Міст Америка – в США. Деталі Ви знайдете на сайті meest.net та meest.us ! Також можна звертатись на інформаційні лінії щодо допомоги в виборі авто та супровідних документів, перевірці продавця, способах доставки та умов транспортування.

Морські контейнери здатні вмістити від 1-го до 3-х авто (в залежності від габаритів).

Вартість доставки авто може коливатись від $500 до $1200.

Також важливим стимулом до купівлі авто за кордоном є нещодавна відміна ВР України закону щодо додаткового мита на імпортні авто, яке справлялось в розмірі 8-16% та можливість придбати справді якісний і недорогий автомобіль.

Ви можете бути певні, що Ваше авто буде надійно доставлено Вам додому.

Ми цим займаємось вже більше 25 років ! 
Теми:  Америки, Канади, автомобілі, б\у, контейнери, США, Manheim, EBAY, Морські, CARS, Україні