reliable & timely door to door delivery
Відстеження вантажу
Тип сервісу
Номер посилки/замовлення

Відправляй і вигравай з Meest - новорічний розіграш!

28 листопада 2017, 13:41

 

Оформлюючи відправку з Канади у період з 1 грудня 2017 р. по 8 січня 2018 р.*, ви можете стати учасником розіграшу камери GoPro Hero 5 Black! Для цього потрібно виконати всього декілька простих умов.

Для участі в акції необхідно відправити посилку з компанію Meest Corporation Inc. у період з 1 грудня 2017 р. по 8 січня 2018 р.* та зареєструвати для розіграшу номер посилки. Форма заявки на участь тут.

Приз – камера GoPro Hero 5 Black.

Усього три умови акції:

Важливо знати:

  • У вартість виграшу не входить вартість доставки призу.
  • У вартість виграшу не входить оплата митних платежів (якщо приз буде відправлено за межі Канади, компанія Meest знімає з себе зобов’язання щодо оплати митних зборів чи платежів, якщо приз перевищує допустиму митну вартість в країні призначення).
  • Переможець може самостійно забрати приз з нашого офісу.
  • Будь-які маніпуляції чи фальсифікації, подвійні реєстрації номерів посилок ведуть до автоматичної дискваліфікації учасника розіграшу та блокування його доступу до  сторінок компанії Meest в соціальних мережах.
  • У випадку, якщо переможець не виконав усіх умов акції або не підтвердив бажання отримати приз протягом 15 календарних днів з моменту оголошення, буде призначено новий розіграш.

 

Переможний номер посилки буде обрано методом випадкового відбору за допомогою програми https://www.random.org/ в середу 10 січня 2018 року. Результати буде опубліковано на сторінках компанії Meest в соціальних мережах – Фейсбуці та Інстаграм.

* Якщо ви відправили посилку раніше вказаних дат, але пізніше 14 листопада 2017 р., то ми також з радістю приймемо вашу заявку на участь у розіграші!

Підпишіться на наші сторінки просто зараз:

www.facebook.com/meestcanada/
www.instagram.com/meestcanada/