reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Кур’єрською службою з доставкою до рук

Зі Львова листи, цінні документи та бандеролі доставляються кур’єрською службою Корпорації “Міст” безпосередньо до рук адресата в будь-який куток України. “Міст” гарантує відправнику вручення замовлення до рук адресата і несе повну відповідальність за кожне відправлення.

Оригінали документів, авіаквитки та цінні речі оформляються тільки з доставкою.

Корпорація “Міст” при відправці листів, цінних документів і бандеролей в Україну цим способом доставляє їх безпосередньо до рук одержувача. Ми обов’язково надсилаємо відправникові письмове підтвердження з підписом адресата. Кінцева ціна буде складатись з ціни за повну (кінцеву) вагу того, що відправляється і вартості доставки в Україні (вручення листів, цінних документів і бандеролей). Обидві ціни коливаються залежно від регіону доставки, регіону країни відправки та ваги листа, цінного документа чи бандеролі.

У зв’язку з цим, для отримання повної вичерпної інформації щодо розцінок на ці послуги ми рекомендуємо звертатись до наших агентів у Вашій місцевості або до головного офісу корпорації “Міст”.

Регіони

Терміни* доставки

Волинська, Івано-Франківська,  Закарпатська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області
міста Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків

від 3 до 9 робочих днів

Всі інші регіони України

від 3 до 20 робочих днів

*Терміни доставки листів, цінних документів та бандеролей кур’єрською службою по Україні розраховуються починаючи з наступного четверга після п’ятниці, коли пошта відправляється зі США чи Канади.

Максимальна вага листів, цінних документів, бандеролей становить 4 кг (9 lbs). Розміри відправлення не повинні перевищувати 90 см (36”) (довжина + висота + ширина). Кожна бандероль автоматично застрахована на суму $60. Фірма “Міст” не несе відповідальності за цілісність вручення листів і бандеролей, в яких пересилається валюта.

ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕСИЛАТИ:

- вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші, спеціально призначені для нападу та оборони предмети;
- газові запальнички;
- наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги;
- предмети непристойного та аморального змісту;
- вироби з золота, срібла та інших дорогоцінних металів;
- насіння і посадковий матеріал;
- сигарети і спиртне;
- будь-які вироби в аерозолях.