reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Білорусь

 • Корпорація МІСТ відправляє посилки в Білорусь морем і літаком з США. Для відправки з Канади потрібний дозвіл (Export Permit) від Foreign Affairs, Trade and Development Canada на кожну посилку.
 • Доставляємо посилки в усі населені пункти Білорусі. Всі посилки доставляються отримувачу один раз. Якщо адресата не застали, залишається повідомлення, в якому зазначаються контактні телефони та адреса поштового відділення, де можна отримати посилку. 
 • Максимальна вага посилки - 22 фунтів (10 кг), мінімальна вага - оплачуваної ваги 10 фунтів (4,5 кг)
  Відповідно до Положення у міжнародних поштових відправленнях допускається безмитне ввезення на адресу одного одержувача товарів вартістю до 200 Євро протягом календарного місяця. У разі переміщення товарів будь-яким способом в кількості, що перевищує норми безмитного ввезення, застосовується ставка митних зборів, податків, що дорівнює 30% від вартості.
  Максимальна задекларована вартість - 22 євро
  Максимальна вага посилки - 22 фунтів (10 кг), мінімальна вага - оплачуваної ваги 11 фунтів (5 кг). 
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Відповідно до Положення у міжнародних поштових відправленнях допускається безмитне ввезення на адресу одного одержувача товарів вартістю до 22 Євро і загальна вага в сукупності не перевищує 10 кілограмів протягом календарного місяця. У разі переміщення товарів будь-яким способом в кількості, що перевищує норми безмитного ввезення, застосовується ставка митних зборів, податків, що дорівнює 30% від вартості.
 • Максимальна задекларована вартість - 22 євро
 • Терміни доставки посилок починаються з дня відправки морського чи авіа контейнера. Відстеження посилки в системі корпорації “МІСТ” також починається з цього дня.
 • Посилки приймаються для пересилання тільки на адресу фізичних осіб, від одного відправника на адресу одного отримувача сумарною вагою до 10 кг (22 lbs).
 • На кожен пакунок оформляється митна декларація CN 23, в яку потрібно записувати повний реальний вміст посилки. Не дозволяється писати загальні назви: “одяг”, “вживані речі”, “гуманітарна допомога”  “сувеніри”, “комплектуючі”, “продукти” і таке інше. Біля кожного найменування в декларації (жакет, штани...) в графі “кількість” ставте цифру.
 • Дуже важливо правильно заповнити митну декларацію CN 23. Вказуйте конкретні предмети і їх реальну кількість. Правильне заповнення митної декларації полегшує проходження білоруської митниці. Якщо в декларації записані не ті речі, які насправді є в пакунку, митники таку посилку беруть на додатковий контроль і нараховують митні платежі.
 • Якщо на пакунок накладено ввізне мито, білоруська митниця направляє його на поштове відділення, де одержувач сплачує мито і отримує посилку.  Корпорація “МІСТ” не має інформації про суму мита і не має жодного впливу на рішення білоруської митниці.
 • Продукти харчування: В пакунок можна вкласти невелику кількість продуктів. Продукти повинні бути у фабричній упаковці. Можна відправляти виключно сухі продукти, на зразок цукерків, кави, чаю, макаронів. Консерви і алкоголь відправляти заборонено – вони будуть конфісковані митницею.
 • Кожна посилка автоматично застрахована на $ 60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі: For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку в Білорусь, становить $ 800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі “Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації Міст.
 • При страхуванні посилки на суму понад $500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити і з’ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.

Товари, заборонені до пересилання в посилках в Білорусь

 1. вогнепальну зброю і боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 2. вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, військове спорядження, якщо інше не передбачено законодавством; наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;
 3. алкогольні напої, лікарські препарати, тютюнові вироби;
 4. предмети непристойного та аморального змісту;
 5. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 6. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 7. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання  народу, що визначається відповідно до законів Білорусі;
 8. насіння і посадковий матеріал; харчові продукти тваринного походження без термічної обробки; живих тварин, крім бджіл, п’явок, гусениць тутового шовкопряда, паразитів та винищувачів шкідливих комах, призначених для дослідження цих комах, якими обмінюються офіційно визначені установи;
 9. продукти, що швидко псуються (свіжі фрукти та овочі);
 10. ювелірні вироби, банківські папери і дорогоцінні метали;
 11. мотоциклетні рами, мотори, шасі та інше, що характеризуються як агрегати транспортних засобів (розібрані транспортні засоби).