reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Росія


Корпорація МІСТ відправляє посилки на Росію морем і літаком з доставкою до найближчого поштовового відділення, а також з доставкою до рук отримувача.

Посилки з доставкою до найближчого до отримувача поштовового відділення:

 • Доставка таких посилок здійснюється Поштою Росії по всій території Російської Федерації.
 • Терміни доставки – 8 -10 тижнів морем і 3-4 тижні літаком.
 • Терміни доставки посилок розраховуються починаючи з дня відправки контейнера з  Торонто або з наших відділень в New Jersey, Chicago, Los Angeles or Seattle. Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Мінімальна вага посилки на Росію з доставкою до найближчого до отримувача поштовового відділення отримувача – 5 кг (11 lbs), максимальна вага – 20 кг (44 lbs)
 • Вага посилки не може перевищувати 20 кг (44 lbs). Вагу необхідно вказувати з точністю до 50 грам! Точна вага також повинна бути вказана на посилці. У разі надходження посилок з перевищенням фактичної ваги в 20 кг (44 lbs), такі посилки не обробляються, далі не пересилаються i за рахунок відправника відправляються назад.
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.

       Посилки з доставкою до рук  отримувачів:

 • Доставка посилок до рук отримувачів здійснюється по всій території Росії.
 • Терміни доставки – 6-8 тижнів морем і 2-3 тижні літаком.
 • Терміни доставки посилок розраховуються, починаючи з дня відправки контейнера з  Торонто або з наших відділень в New Jersey, Chicago, Los Angeles чи Seattle.
 • Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Мінімальна вага посилки в Росію з доставкою до найближчого до отримувача поштового відділення – 5 кг (11 lbs), максимальна вага – 30 кг (66 lbs).
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Згідно митного законодавства РФ, без оплати митних платежів допускається пересилка посилок сумарною вагою до 30 кг на місяць на одного отримувача, з сумарною вартістю вкладень не більше 1000 Євро. Якщо на адресу однієї особи посилок пересилається більше, то не виключена ймовірність нарахування митних платежів.
 • У разі перевищення вартості вкладення в 1000 Євро (це визначається при митному огляді) або визнання вмісту посилки комерційною партією (коли в посилці кількість нових однакових речей одного типу (розміру) більше 3 шт.) можуть бути нараховані митні платежі, які повинен сплатити одержувач (приблизно 40 % (ПДВ і митні збори) від вартості).
 • Якщо вага посилки перевищує 30 кг, то нарахування митних платежів відбувається у розмірі 4 Євро за кожний додатковий кілограм понад 30 кг.
 • Упаковка посилки повинна забезпечувати збереження вкладення.
 • Достовірність декларування вкладень у митній декларації CN 23 – є абсолютно необхідною. Заборонені узагальнення, наприклад: одяг б/у, кухонне приладдя, сувеніри, солодощі. Всі речі       необхідно розписувати чітко, із зазначенням їх кількості, ваги та вартості. Наприклад:

Детальний опис
вкладення

кількість

вага

вартість

Халат

1

0.5

$15

Набор белья

1 

0.7 

$7  

Детская обувь 

2 пары 

1.2 

$20  

Брюки б/у 

2 

1.0 

$8 

Загальна вага: 3.4 кг 

Загальна вартість $50 

 • Якщо неможливо визначити вагу кожного предмета окремо, допускається вказувати загальну вагу посилки.
 • Якщо пересилається багато речей (з огляду на обмежене місце на CN 23) дозволяється групувати за видами: дитячий одяг б / у - 13, м`які іграшки - 5.
 • Для підтвердження вартості речей у посилку бажано вкласти копії чеків, рахунків, інвойсів, накладних.
 • У разі невідповідності (за вагою, опису вкладення або неправильно зазначеної адреси), всю відповідальність матеріальну і юридичну несе відправник.
 • Запорукою якісної доставки є наявність правильних адрес відправника і одержувача на упаковці посилки і супровідних документах до неї. Також на упаковці посилки повинен бути чітко вказаний її номер. Одержувач повинен бути реальною особою, тому що він повинен отримати посилку по документу, що посвідчує особу (паспорт).
 • Згідно митного законодавства РФ, без оплати митних платежів допускається пересилка посилок сумарною вагою до 30 кг на місяць, з сумарною вартістю вкладення не більше 1,000 Євро. Якщо на адресу однієї особи посилок пересилається більше, то не виключена ймовірність нарахування митних платежів.
 • У разі перевищення вартості вкладення в 1,000 Євро (це визначається при митному огляді) або визнання вмісту посилки комерційною партією (коли в посилці кількість нових однакових речей одного типу (розміру) більше 3 шт.) можуть бути нараховані митні платежі, які повинен сплатити одержувач (приблизно 40 % (ПДВ і митні збори) від вартості).
 • Упаковка посилки повинна забезпечувати збереження вкладення.
 • Максимальний розмір посилки: будь-яка сторона не може перевищувати 1.05 м (41"), а сума довжини іпериметра найбільшого поперечного січення не може перебільшувати 2 метри (78")
 • Послуга переадресації і повернення посилок є платною.
 • Посилка зберігається на поштовому відділенні 30 днів з моменту надходження, з яких 5 днів безплатно, а починаючи з 6 дня – платно, оплачує зберігання одержувач за тарифами «Почта России». Якщо з яких-небудь причин одержувач за посилкою не з`явився, через 30 днів її відправляють назад – повернення та зберігання за рахунок відправника
 • Кожна посилка на Росію автоматично застрахована на $ 60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі: "For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability"`.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку в Росію, становить $ 800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі "Insurance". Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації Міст.
 • Наголошуємо, що при страхуванні посилки на понад $ 500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити пакунок і з`ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.

ПЕРЕЛІК ТОВАРІВ, ЗАБОРОНЕНИХ ВІДПРАВЛЯТИ В МІЖНАРОДНИХ ПОШТОВИХ ВІДПРАВЛЕННЯХ В РОСІЙСЬКУ ФЕДЕРАЦІЮ

 1. Інформацію на друкованих, аудіовізуальних та інших носіях інформації, що вміщує заклики до здійснення екстремістської та терористичної діяльності чи публічне виправдання тероризму; матеріали порнографічного змісту, що перевозяться з з ціллю збуту; агітаційні матеріали, виговлені чи розповсюджувані з порушенням вимог законодавства країн митного союзу про вибори та референдуми; матеріали, націлені на пропаганду нацистської атрибутики і символіки; матеріали, що вміщують будь-яку іншу інформацію, яка може завдати шкоди політичним чи економічним інтересам республіки, її державній безпеці, здоров`ю і моральності громадян;
 2. Будь-які види вогнепальної зброї та боєприпаси до неї, холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 3. Небезпечні відходи;
 4. Спеціальні технічні засоби, що використовуються для таємного отримання інформації;
 5. Отруйні речовини, що не є прекурсорами наркотичних засобів;
 6. Наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, в тому числі у вигляді лікарських засобів;
 7. Органи і/або тканини людини, кров та її компоненти;
 8. Відходи і лом чорних і кольорових металів;
 9. Необроблені дорогоцінні метали, відходи і лом дорогоцінних металів і сировини, що вміщує дорогоцінні метали;
 10. Мінеральну сировину (природні необроблені камені);
 11. Інформацію про надра;
 12. Рослини в будь-якому вигляді і стані, насіння рослин;
 13. Живих тварин, крім бджіл, п`явок, гусениць тутового шовкопряда;
 14. Озоноруйнівні речовини;
 15. Алкогольна продукція, етиловий спирт, пиво;
 16. Будь-які види тютюнових виробів та сумішей для паління;
 17. Радіоактивні матеріали;
 18. Культурні цінності;
 19. Товари, що швидко псуються;
 20. Дорогоцінні камені в будь-якому вигляді та стані, природні алмази за виключенням ювелірних виробів;
 21. Інші товари, заборонені до пересилки Міжнародним Поштовим Союзом:
 • ліки, харчові добавки та вітаміни
 • антикваріат, витвори мистецтва
 • ювелірні вироби, дорогоцінні метали і камені
 • гроші і грошові документи в будь-якій формі: платіжні доручення, чеки, ваучери, цінні папери, облігації, купони, акції, кредитні картки
 • поштові марки
 • вироби, що приймають та передають сигнали (радіотелефони, рації і т.д.)
 • предмети, що за своїм характером чи упаковкою можуть складати небезпеку для працівників, що переміщують посилки, псувати чи пошкоджувати інші відправлення чи обладнання.

В разі пересилання заборонених предметів застосовуються наступні міри:  

а) вилучення (конфіскація) заборонених до пересилання предметів і пересилання посилки далі одержувачу;
б)  відмова в пропуску на територію РФ - повернення всієї посилки відправникові;
в) вилучення (конфіскація) заборонених до пересилання предметів - повернення посилки відправникові.

Необхідно знати, що Пошта Росії не інформує про свої рішення і можливі подальші дії у разі виявлення заборонених до пересилання предметів.