reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Україна

Корпорація МІСТ відправляє посилки морем та літаком в будь-який куток України (крім Республіки Крим)  і доставляє їх безпосередньо до рук отримувача.

 • Контейнери з посилками для морського транспортування відходять з різних відділів корпорації “МІСТ” щодня, авіа відправка відбувається раз на тиждень.
 • Терміни доставки посилок розраховуються починаючи з дня відправки контейнера. Відстеження посилок в системі МІСТ також починається з цього дня.
 • Нижче подано основні терміни доставки посилок в Україні:
  • Відправка морем – 5-6 тижнів
  • Відправка літаком – 7-14 днів
 • Ці терміни є дійсні тільки для відправки з центрального офісу в Канаді та зі східних штатів США. Пересилка морем із західних провінцій Канади та західних штатів США займає на 3-4 тижні довше, авіа – на 5-7 днів довше.
 • Мінімальна вага посилки для відправки в Україну морем або літаком  - 5 кг (11 lbs), максимальна вага 30 кг (66 lbs).
 • Посилки приймаються та відправляються тільки на адресу фізичних осіб, від одного відправника на адресу одного отримувача, сумарнa вагa яких не перевищує 50 кг (110 lbs) в одній депеші (в одній відправці).
 • Вартість посилки може залежати від кількості простору, який вона займає в літаку, а не від фактичної ваги. Таким чином, об\\'ємна вага повинна бути розрахована окремо. Будь ласка, використовуйте цю формулу, щоб визначити об\\'ємну вагу Вашої посилки: висота Х довжина Х ширина (в см) / 5000 = кілограми. Цю формулу варто застосовувати тільки до авіа-вантажів.
 • Згідно закону про пересилання міжнародних поштових відправлень дозволяється приймати і відправляти придмети, призначені для особистого користування та товари, що не мають комерційного характеру.
 • Максимальна вартість вмісту посилок, котрі один отримувач може отримати в одній депеші(в одній відправці) без сплати митних платежів, не повинна перевищувати сукупну вартість - 150 євро (приблизно 160 американських або 200 канадських доларів). Посилки, вартість вмісту яких перевищує цю суму, автоматично попадають під нарахування митних платежів.
 • Корпорація “МІСТ” не має впливу на рішення митниці і виставленні митницею платежі, а також не несе відповідальності перед відправником і отримувачем за ці рішення та платежі.
 • Ціна відправки посилки в Україну складається з ціни за пересилку посилки та вартості доставки посилки в Україні. Обидві ціни коливаються залежно від регіону відправки посилки в Канаді та США, регіону доставки посилки в Україні, та способу доставки посилки (морем чи літаком).Зважаючи на це, для отримання вичерпної інформації щодо розцінок на відправку посилок в Україну, рекомендуємо звертатись до наших агентів у вашій місцевості або до головного офісу корпорації Міст.
 • Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). На посилці, з обох сторін, обовязково потрібно писати ім’я та адресу відправника а також отримувача. Пам’ятайте, що корпорація МІСТ не покриває пошкоджень вмісту посилки, тому попереджайте працівників нашої служби прийому посилок або наших агентів на місцях про те, що в посилці є крихкі речі, і вони допоможуть Вам надійно їх запакувати.
 • На кожну посилку необхідно заповнити окрему митну декларацію CN 23, де потрібно вказати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість. На декларації обов`язковий підпис відправника. При заповненні декларації забороняється писати загальні назви: “одяг”, “вживані речі”, “гуманітарна допомога”, “сувеніри”, “комплектуючі”, “продукти” і таке інше. Будь-ласка, пишіть повний наявний вміст посилки, виключно конкретні предмети. Біля кожного найменування (жакет, штани...) в графі “кількість” проставте  цифри. Перед тим, як відправляти автозапчастини, електроніку, побутову техніку, меблі тощо, зателефонуйте в головний офіс МІСТ, щоб отримати детальну інформацію. При відправці книг в декларації необхідно вказати їх тематику (книги релігійні, дитячі,або підручники).
 • Кожна посилка автоматично застрахована на $ 60 US. Якщо ви, як відправник, відмовляєтесь від додаткового страхування, вам необхідно поставити свій підпис в графі: For sender: sign here to waive additional insurance and accept $60 limited liability.  Максимальна сума, на яку відправник може додатково застрахувати посилку в Україну, становить $ 800 US. За такої умови, необхідно поставити суму додаткового страхування в графі “Insurance”. Страхування на більшу суму існує, але воно залежить від вмісту посилки та узгоджується індивідуально з головним офісом корпорації МІСТ.
 • Наголошуємо, що при страхуванні посилки на понад $500 US працівники нашої служби прийому посилок чи агенти на місцях мають право в присутності відправника відкрити пакунок і з’ясувати, чи вміст посилки відповідає сумі страхування.
 • ВАЖЛИВО! Всі посилки мають бути заадресовані тільки на НАЯВНИХ отримувачів, які ДІЙСНО проживають за вказаними адресами. Всі посилки, заадресовані на фіктивних отримувачів чи адреси, КОНФІСКУЮТЬСЯ українською митницею.
 • Корпорація МІСТ не має впливу на рішення митниці і не несе відповідальності перед відправником та/чи отримувачем за ці рішення.

Товари, заборонені до пересилання в посилках (МПВ) в Україну

У міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати:

 1. вогнепальну зброю і боєприпаси до неї; холодну зброю та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, луки, арбалети, ножі, балончики з рідиною паралітичної дії тощо);
 2. вибухові, легкозаймисті та інші небезпечні речовини; військове спорядження, якщо інше не передбачено законодавством; наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини;
 3. предмети непристойного та аморального змісту;
 4. дозволи на право носіння зброї, трудові книжки, військові квитки, паспорти та інші документи, що посвідчують особу;
 5. товари, експорт яких здійснюється з порушенням прав інтелектуальної власності;
 6. предмети, які становлять національне, історичне або культурне надбання українського народу, що визначається відповідно до законів України;
 7. насіння і посадковий матеріал;харчові продукти тваринного походження без термічної обробки; живих тварин, крім бджіл, п`явок, гусениць тутового шовкопряда; паразитів та винищувачів шкідливих комах, призначених для дослідження цих комах, якими обмінюються офіційно визначені установи;
 8. продукти, що швидко псуються (свіжі фрукти);
 9. алкогольні напої, лікарські препарати, тютюнові вироби;
 10. дорогоцінні метали і камені в будь-якому вигляді та стані, природні алмази, за виключенням ювелірних виробів;
 11. мотоциклетні рами, мотори, шасі та інше, що характеризуються як агрегати транспортних засобів (розібрані транспортні засоби).