reliable & timely door to door delivery
Click for the BBB Business Review of this Delivery Service in Etobicoke ON

Доставка посилок

  • Корпорація Міст відправляє посилки в такі країни: Україна, Росія, Білорусь, Молдова, країни Прибалтики (Литву, Латвію, Естонію) та Середньої Азії (Казахстан, Киргизію, Узбекістан).
  • Ви можете відправити посилку морем або літаком.
  • Мінімальна вага посилки, яку можна відправити морем або літаком в усі країни становить 5 кг (12 lbs). Посилка має бути надійно запакована (бажано – в картонну коробку). На посилці обов’язково треба писати імена та адреси відправника та отримувача.
  • На кожну посилку необхідно заповнити накладну (митну декларацію CN23), в якій необхідно записати інформацію про вміст посилки: найменування товарів, їх кількість та сукупну вартість вмісту посилки.

Продукти харчування: В посилки можна вкласти невелику кількість продуктів. Продукти мають бути фабрично запаковані. Можна відправляти тільки сухі продукти: цукерки, кава, чай. Не варто відсилати консерви та алкоголь, оскільки їх можуть конфіскувати на митниці.

Категорично заборонено пересилати: зброю, наркотики, готівку, рації, дорогоцінні метали, психотропні, токсичні, вибухонебезпечні речовини та інші предмети, заборонені до відправки законодавством країни відправлення чи країни призначення. Вся відповідальність за пересилання такої посилки лежить на відправникові та отримувачеві.

У зв’язку з цим дуже важливо правильно заповнити накладну (митну декларацію CN23), що істотно допомагає при проходженні митного огляду. Якщо декларація заповнена неправильно, митники можуть перевірити вміст пакунка та нарахувати додаткові стягнення.

Ціни на замовлення та міжнародні посилкові відправлення можуть відрізнятися в різних представництвах корпорації міст, залежно від країни та регіону відправки.

Корпорація Міст не має даних щодо митних тарифів та не може впливати на рішення митних органів країн доставки.